• EUR: 41,61

♦ призначення та область застосування

ВІФ «ЕТНА» - провідний постачальник модульних блоків для теплових пунктів та насосних станцій.
Модульні блоки призначені для приготування теплоносія в системах опалення, вентиляції, гарячого водопостачання та підтримки температури на заданому рівні. Вони застосовуються при будівництві нових, а також реконструкції (технічному переоснащенні) існуючих індивідуальних теплових пунктів (ІТП) і центральних теплових пунктів (ЦТП). Складання модульних блоків виконується в заводських умовах з використанням неруйнівних методів контролю на кожному етапі виробництва, а також проведенням гідравлічних випробувань готового виробу.
Контроль та випробування обладнання виконується відповідно до вимог «Правил пристрою та безпечної експлуатації трубопроводів пару та гарячої води». Виготовлення модульних блоків торгової марки «ЕТ» виконується відповідно до технічних умов ТУ У 28.2-39806989-001:2016.

♦ Якість продукції

Реалізована нами продукція проходить комплексний контроль якості на кожному етапі виготовлення, починаючи з вхідного контролю матеріалів і комплектуючих, що надходять, і закінчуючи проведенням гідравлічних випробувань готового виробу.
Системний підхід до управління якістю практично повністю виключає ймовірність виникнення проблем у процесі експлуатації. Для виробництва модульних блоків «ЕТ» використовуються комплектуючі провідних виробників, що гарантує надійність виробу та максимально тривалий термін безперебійної експлуатації.
Використання пластинчастих теплообмінних апаратів виробництва ТОВ «МЕКСОН» на базі комплектуючих компанії «Sondex A/S» завдяки широкому типорозмірному ряду дозволяє виготовити модульні блоки «ЕТ» з незалежним підключенням систем опалення, вентиляції або для систем ГВП на будь-які теплові навантаження. Теплопередаючі властивості теплообмінників дозволяють вирішувати завдання теплообміну з нульовим температурним натиском.
Модульні блоки «ЕТ»
комплектуються высокоефективним обладнанням «Grundfos», «Danfoss»«Belimo», арматурою «Broen», «Temper», «Zetkama», «F.I.V».
Технологія виробництва забезпечує повну відповідність виробу конструкторської документації та дозволяє виготовляти модульні блоки будь-якої компоновки.
Комплексний супровід виробництва, починаючи від проектування та закінчуючи постачанням обладнання, забезпечує замовнику отримання гарантовано грамотного технічного рішення, виконаного відповідно до особливостей конкретного об'єкта.

♦ Принципові схеми та комплектація

Модульні блоки «ЕТ» можуть виготовлятися за різними схемами.
Найбільш поширеними є:
• незалежне 
підключення системи опалення (вентиляції) до мереж теплопостачння з використанням змішувальних насосів;
• незалежне підключення системи опалення (вентиляції) до мереж теплопостачання з використанням теплообмінника та циркуляційних насосів;
• одноступінчаста паралельна схема підключення системи гарячого водопостачання (ГВП) з використанням теплообмінника та циркуляційних насосів;
• двоступінчаста змішана схема підключення системи ГВП з використанням теплообмінника в моноблочному виконанні (два ступені на одній рамі) або на базі окремих теплообмінників І та ІІ ступенів та циркуляційних насосів;
• модульний підживлення для різних систем з використанням підвищувальних насосів.

У якості гріючого теплоносія може використовуватися як вода, так і пар.
Залежно від функціонального призначення модульні блоки комплектуються пластинчастими теплообмінниками, насосними агрегатами, регуляторами тиску та температури теплового потоку, запірною та регулювальною трубопровідною арматурою, фільтрами, пристроями електромагнітної обробки води, контрольно-вимірювальними приладами та засобами автоматизації, щитами автоматичного керування. При необхідності модульний блок може бути доукомплектований додатковими елементами загальної теплової схеми. Конструктивно модульний блок монтується на рамі в компактному виконанні, що забезпечує вільний доступ до обладнання та дозволяє значно зменшити необхідну для його розміщення площу.

♦ Переваги використання модульних блоків торгової марки «ЕТ» :

короткий термін розробки проектної документації;
• проектна документація передбачає високу варіативність монтажу несучої конструкції, що дозволяє розміщувати блочно-модульні ІТП у приміщеннях будь-якої конфігурації;
• наявність власної виробничої бази дозволяє здійснювати контроль якості всіх етапах виготовлення продукции;
• кожен модуль проходить гідравлічні випробування у заводських умовах;
• застосування сучасних теплоізолюючих матеріалів;
• гарантія на комплексні вироби становить 24 місяці і включає гарантійне та постгарантійне обслуговування;
• повний набір супровідних документів.

♦ Основні схеми модульних блоків «ЕТ»

Схема із залежним підключенням системи опалення (вентиляції) до мереж теплопостачання з використанням насосів змішувачів може бути виконана з установкою насосної групи відповідно до прийнятого проектного рішення:

• на зворотньому трубопроводі системи

схема мб 1

• на подающому трубопроводі системи

схема мб 2

• на перемичці між зворотнім та подающим трубопроводами

схема мб 3

Варіант компонування модульного блоку із залежним підключенням системи опалення та встановленням насосної групи на зворотному трубопроводі системи:


схема мб 4

Незалежне підключення системи опалення (вентиляції) до мереж теплопостачання з використанням теплообмінника та циркуляційних насосів:

схема мб 5

Захист насосної групи від впливу змінного гідравлічного режиму роботи системи опалення (вентиляції) здійснюється за допомогою автоматичного перепуску теплоносія після насосів або із застосуванням насосів, що автоматично регулюються. Одноступінчаста паралельна схема підключення системи гарячого водопостачання (ГВП) з використанням теплообмінника та циркуляційних насосів:


схема мб 6

Варіант компоновки модульного блоку з одноступінчастою паралельною схемою підключення системи гарячого водопостачання:

схема мб 7

Двоступінчаста змішана схема підключення системи ГВП з використанням теплообмінника та циркуляційних насосів:


схема мб 8

При підключенні систем теплоспоживання від автономного джерела теплопостачання (котельна, теплогенеруюча установка), які оснащуються повним комплексом автоматичного регулювання параметрів теплоносія, використовуються схеми підключення систем (опалення, вентиляції, ГВП) зі спрощеним регулюванням теплоносія, що гріє:


схема мб 9
схема мб 10

схема мб 11


Схеми із залежним підключенням системи опалення (вентиляції) до автономного джерела теплопостачання можуть бути виконані у різних варіантах, що розробляються виходячи з умов, необхідних для коректної роботи джерела та самих систем.

Наші партнери