• Курс EUR станом на 17.07.2024: 47,38

Новини

все новости
 • 28
  06

  ЕТНА-ІНДАСТРІ В ДАНІЇ

  «ЕТНА-ІНДАСТРІ» взяла участь у процесі обміну досвідом з датськими колегами у сфері теплопостачання та енергетики, який об’єднав керівників провідних комунальних підприємств, представників міської влади та бізнесу. У рамках зустрічі були проведені презентації, тематичні дискусії та екскурсії підприємствами теплоенергетичного сектору Данії.
  Початковою точкою надзвичайно цікавої та пізнавальної зустрічі стала третя за величиною компанія централізованого теплопостачання в Данії FjernvarmeFyn, головною метою якої є оптимальне планування виробництва.
  Собівартість послуг виходить досить низькою за рахунок використання різного виду палива, що досягається шляхом спалювання побутових відходів, соломи та деревини.
  Наступною точкою у рамках екскурсії стало датське теплопідприємство AssensFjernvarme, для роботи якого достатньо вітру, сонця та теплових насосів.Підприємствовзялокурснаповнувідмовувідгазу, зниженнявикидівтаенергетичнунезалежністьвідзовнішніхфакторівПрибутоквтариф підприємствомнезакладено - розвитоктутвідбуваєтьсязарахуноккредитнихнадходжень тазваженійдержавнійполітиці, якає незмінноювенергетичнійстратегії вже більше 50 років.
  Керівники теплопостачальних підприємств енергетичного сектору Данії поділилися своїм досвідом з переробки побутових відходів для отримання альтернативних джерел енергії та використання відновлюваних джерел енергії.
  Нові продукти були представлені під час візиту делегації на виробництво компанії BROEN- провідноговиробникатрубопровідноїарматури.
  Компанії BROEN розробила та запатентувала повністю автоматичну лінію з виробництва кульових кранів. Відсутність людського фактору виключає можливість виробництва товару невідповідної якості.
  Підсумовуючи,- Данія є провідною європейською країною з впровадження технологій зі зменшення викидів СО2 у атмосферу.
  Зустріч пройшла легко та змістовно. Безмежно раді, що маємо можливість переймати практичний досвід від колег щодо підвищення ефективності централізованого теплопостачання та вдячні всім, хто був причетний до її організації та проведення.

Наші партнери

 У зв'язку з нестабільністю відпускних цін заводів-виробників, актуальні прайси запитуйте у менеджерів!   Каталоги:
 1.     Каталог ZETKAMA

      Каталог F.I.V+ITAP

      Каталог Fucoli-Somepal

      Каталог T.I.S.

 2.     Каталог Broen